Taziye Mesajı

fiogf49gjkf0d

 

Ankara'da sivil vatandaşlarımıza yönelik haince gerçekleşen terör eyleminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, ailelerine, yakınlarına  ve bütün vatandaşlarımıza sabır ve metanet diliyoruz. Otobüs bekleyen sivilleri hedef alacak kadar gözü dönmüş bu insanlık ve vicdan yoksunu katilleri, terör örgütlerini ve bunların destekçilerini ülkemiz ve milletimiz adına lanetle kınıyoruz.

Bu menfur saldırı bütün milletimize ve Türkiye'ye yapılmıştır. Huzurumuzu, birliğimizi, kardeşliğimiz ve demokrasimizi hedef almaktadır. Ülkemiz zorlu ve istikrarsız bir coğrafyada çok yönlü terör saldırılarına hedef olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da, milletimizin birlik ve huzuru için terörle yürüttüğü mücadeleyi büyük bir kararlılıkla sürdürecek ve ülkemizi hedef alan hain odakları en ağır biçimde cezalandıracaktır. Bu saldırılar karşısında milletçe birlik ve beraberliğimizi, sabır ve vakarımızı muhafaza etmek, terörün varmak istediği hedefe verilecek en doğru cevaptır. Milletimizin, vakur duruşu, sağduyulu tutumu ve basireti ile tüm karanlık planları bozacağına inancımız tamdır. Terörle mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimize olan güvenimiz ve duamız daimdir. 

Allah milletimize ve devletimize zeval vermesin.

RİDEF Rize Dernekler Federasyonu 

YÖNETİM KURULU 


Paylaş


Paylaş